BIP Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie MBP Szczecin Biuletyn Informacji Publicznej
Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie
  • Wersja kontrastowa ALT + 4
  • język migowy
  • BIP
Grafika BIP
Strona główna/Oferty pracy/OFERTA PRACY - Kierownik Działu Promocji

Informacja o naborze na wolne stanowisko lub stanowiska pracy w instytucji.

Oferty pracy 8 Października 2024

ogłasza nabór na wolne stanowisko
Kierownika/Kierowniczki Działu Promocji

  1. Wymagania konieczne:

    1. Wykształcenie (charakter lub typ szkoły): wyższe
    2. Kierunek, profil wykształcenia: promocja, PR, marketing, zarządzanie lub kierunki humanistyczne:
      kulturoznawcze, filologiczne, bibliotekarskie
    3. Staż pracy, doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    4. Znajomość szczecińskiego środowiska kultury
    5. Znajomość rynku mediów lokalnych.
    6. Znajomość zasad funkcjonowania instytucji kultury
    7. Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnych
    8. Umiejętność dobrej organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
    9. Doświadczenie w organizacji i realizacji projektów w obszarze kultury, ze szczególnym
      uwzględnieniem projektów promujących obszar literatury, czytelnictwa i edukacji kulturalnej
    10. Doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych
      (lokalnych i ogólnopolskich)
  2. Wymagania dodatkowe:

    1. Predyspozycje w zakresie komunikacji medialnej
    2. Umiejętność wystąpień publicznych
    3. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  3. Predyspozycje osobowościowe:

    1. Kreatywność
    2. Aktywność i inicjatywa
    3. Odpowiedzialność
    4. Samodzielność
    5. Decyzyjność
    6. Komunikatywność i wysoka kultura osobista
    7. Umiejętność pracy w zespole
  4. Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:

    1. Współtworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej i promocyjnej MBP
    2. Opracowywanie koncepcji, koordynowanie i realizowanie kampanii promocyjnych związanych z ofertą
      MBP i promocją czytelnictwa
    3. Prowadzenie działań w obszarze komunikacji wewnętrznej, współpraca z działami merytorycznymi
      MBP oraz filiami bibliotecznymi
    4. Współpraca i utrzymywanie relacji ze środowiskiem kultury i nauki
    5. Na polecenie przełożonych reprezentowanie instytucji w mediach
    6. Dbałość o spójność wizerunku instytucji oraz budowanie więzi z odbiorcami
    7. Inicjowanie i organizacja wydarzeń realizowanych w MBP w Szczecinie
    8. Kreowanie i koordynowanie działań promocyjnych, informacyjnych na stronie internetowej i
      mediach społecznościowych instytucji
    9. Odpowiedzialność w zakresie przygotowania i rozliczania wniosków dotyczących projektów
      finansowanych ze źródeł zewnętrznych
    10. Zarządzanie zespołem pracowników Działu Promocji
    11. Przygotowywanie raportów i sprawozdań i statystyk działalności Działu Promocji MBP
  5. Informacja dodatkowa:

    1. Rodzaj zawieranej umowy: umowa o pracę
    2. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy
    3. Termin składania dokumentów: 09.11.2024r.
    4. Miejsce składania dokumentów:
      • pocztą/osobiście: Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie, ul.Hoene-Wrońskiego 1,71-302 Szczecin
      • elektronicznie: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
  6. Wymagane dokumenty:

    1. Curriculum vitae
    2. List motywacyjny
    3. Pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.
  7. Termin i miejsce składania dokumentów:

    1. Dokumenty aplikacyjne składane przez osoby ubiegające się o zatrudnienie mogą być przyjmowane po umieszczeniu ogłoszenia o organizowanym naborze na wolne stanowisko pracy, w terminie wskazanym w ogłoszeniu i tylko w formie pisemnej.
    2. Kandydaci przystępujący do naboru składają wymagane dokumenty za pośrednictwem poczty, drogą elektroniczną lub osobiście na adres i w terminie wskazanym w treści ogłoszenia.
    3. Za datę doręczenia dokumentów uważa się datę otrzymania tych dokumentów przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczecinie (data wpływu). Dokumenty doręczone po terminie nie będą rozpatrywane.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
doc 2024-05-14 Informacja Administratora Danych Osobowych dla kandydatów do pracy.doc
Zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 5
Informacja Administratora Danych Osobowych dla kandydatów do pracy.doc 31KB -

Redakcja podstrony

Podmiot udostępniający informację
Pierwsza publikacja
Katowice IntraCOM.pl 2024-03-21 11:53
Aktualizacja publikacji
Ewa Krukowska 2024-10-22 07:52
Wytworzenie publikacji
Marcin Czapp 2024-10-22 07:49
Zatwierdzenie
Rejestr zmian podstrony
Liczba odwiedzin
wczytuję
do góry