BIP
Redakcja biuletynu Rejestr zmian
 


Dane teleadresowe komórek organizacyjnych

 

 

Adres zakończenia łącza

Imię i nazwisko

Telefon stacjonarny

E-mail

DYREKTOR

Krzysztof Marcinowski

91 487 21 64

biblioteka@mbp.szczecin.pl 

 

ZASTĘPCA DYREKTORA

 

Wiktor Czuba

91 489-83-47

wczuba@mbp.szczecin.pl

 

KANCELARIA

 

 

Kierownik

Ewa Krukowska

 

91 48-721-64

ekrukowska@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ KADR I PŁAC

 

Kierownik

Aldona Jastrzębska

 

91 48-989-92

ajastrzebska@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

 

Główna księgowa

Dorota Ziółkowska

 

91 48-989-93

dziolkowska@mbp.szczecin.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY

 

 

 

Kierownik

Stanisław Zalewski

 

91 48-983-52

szalewski@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ

Kierownik

Magdalena Prociak

 

91 48-983-53

 

mprociak@mbp.szczecin.pl

 

DZIAŁ INFORMATYZACJI

 

 

Kierownik

Tomasz Bednarek

 

91 48-983-55

tbednarek@mbp.szczecin.pl

 

DZIAŁ KONTROLI I WINDYKACJI

 

Kierownik

Beata Bednarek

91 48-98-356

bbednarek@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ OPRACOWANIA ZBIORÓW

Kierownik

Anna Góra

91 43-18-177

agora@mbp.szczecin.pl

 

DZIAŁ GROMADZENIA
ZBIORÓW

 

  Kierownik 

Michał Polasik

91 48-983-50

mpolasik@mbp.szczecin.pl

 

 

DZIAŁ INSTRUKCYJNO
METODYCZNY

 

 

 

Kierownik

Anita Czajkowicz-  Lebiedziew

 

91 48-983-51

aczajkowicz@mbp.szczecin.pl

 

DZIAŁ PROMOCJI

 

 

 

Kierownik

Anna Rutkowska

 

91 43-156-99

arutkowska@mbp.szczecin.pl

 

RADCA PRAWNY

 

Sławomir Żakowski

91 48-72-661

szakowski@mbp.szczecin.pl

 

 

INSPEKTOR DS. BHP

 

 

 

Danuta Bułatowicz

 

 

91 48-77-922

 

bhp@mbp.szczecin.pl


Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Ewa Krukowska
Osoba odpowiedzialna za udostępnienie dokumentu: Marta Kret
Data wytworzenia informacji 04.07.2014
Data ostatniej edycji: 27.01.2016r. 


BIP MBP Szczecin. Ilość odwiedzin: 195265